رئیس دانشگاه تهران، همکار خود در دانشکده مدیریت را به ریاست مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه منصوب کرد.

+ دکتر سعید روحانی
- ورودی 79 مهندس صنایع

حضور عضو هیات علمی دانشگاه در مسند راهبری بهره وری کشور را تبریک عرض نموده و توفیق ایشان را در تعمیق این فرهنگ جهان مدرن آرزومندیم.

+ دکتر میر سامان پیشوایی
- رئیس سازمان ملی بهره وری ایران

با حضور عضو هیات علمی دانشگاه زنجان در رأس پایتخت شور و شعور حسینی، استفاده درست از منابع انسانی و کاهش آسیب های اجتماعی را آرزومندیم.

+ دکتر محسن افشارچی، ورودی 73 مهندسی کامپیوتر (ارشد)
- استاندار

حکمرانی عضو هیات علمی دانشگاه بر سرمایه های ملی را تبریک عرض نموده و موفقیت ایشان در صیانت از سهم نسل های آینده را آرزومندیم.

+ دکتر مهدی غضنفری، ورودی 58 مهندسی صنایع
- رئیس صندوق توسعه ملی

حرکت روی ریل ایران به سوی آینده با راهبری عضو هیات علمی دانشگاه را ارج نهاده و نوآوری ایشان در استفاده از ظرفیت های فناوری را آرزومندیم.

+ دکتر سید میعاد صالحی، ورودی 79 مهندسی مکانیک
- مدیرعامل راه آهن

30مین رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران پس از 3 سال و 7 ماه، ساختمان ریاست را به دکتر منصور انبیاء، عضو هیات علمی دانشکده شیمی تحویل خواهد داد.

ضمن تشکر و قدردانی از خدمات دکتر جبار علی ذاکری، برای رئیس آینده دانشگاه از درگاه خداوند منان، آرزوی موفقیت و سربلندی می نمائیم.

عضویت دانش آموخته علم و صنعت در هیات علمی دانشگاه خوارزمی را تبریک عرض نموده، شما را به گفتگوی ایشان پیرامون عارضه یابی و مساله شناسی دعوت می نمائیم: امشب؛ شنبه - ساعت 22 در اینستاگرام: link314

دکتر فرزاد حقیقی راد، ورودی 82 مهندسی صنایع (ارشد)

مدیریت حمل و نقل و ترافیک شهر تهران را توسط دانش آموخته علم و صنعت تبریک عرض نموده و برای ایشان در ارتقای ایمنی ترافیک موفقیت آرزومندیم.

مدیریت دانش آموخته علم و صنعت بر نحوه خدمت رسانی در قلب پایتخت را ارج نهاده و برای ایشان در بهینه سازی اقتصادی پروژه ها و کاهش هزینه های شهری آرزوی موفقیت می نمائیم.

مراسم یادبود مهندس ابراهیم صادقی نقندر روز چهارشنبه، 7 مهره ساعت 12:30 تا 14 با حضور مسئولین دانشگاه، اساتید، شاگردان، دوستان و خانواده مهندس صادقی برگزار خواهد شد. حضور ما و شما در این مراسم باعث تسلی خاطر خانواده آن مرحوم و بازماندگان خواهد بود.

حضور در مراسم از طریق نشانی link304 در بستر Adobe Connect امکانپذیر است.

عضو پیشکسوت هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران پس از 60 سال تلاش در کسوت معلمی و پایه گذاری کارگاه های ماشین ابزار، 23 شهریورماه دعوت حق را لبیک گفتند.

نشانی: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، سردر دانشگاه علم و صنعت ایران

کدپستی: 13114-16846

گفتگوی شفاهی: 09124250800

پست الکترونیکی: alumniIUST [at] gmail.com

شناسه شبکه های اجتماعی: alumniIUST

پیامگیر تلگرام: alumniIUST_ir

فرم ارسال پیام