حکمرانی عضو هیات علمی دانشگاه بر سرمایه های ملی را تبریک عرض نموده و موفقیت ایشان در صیانت از سهم نسل های آینده را آرزومندیم.

+ دکتر مهدی غضنفری، ورودی 58 مهندسی صنایع
- رئیس صندوق توسعه ملی

حرکت روی ریل ایران به سوی آینده با راهبری عضو هیات علمی دانشگاه را ارج نهاده و نوآوری ایشان در استفاده از ظرفیت های فناوری را آرزومندیم.

+ دکتر سید میعاد صالحی، ورودی 79 مهندسی مکانیک
- مدیرعامل راه آهن

30مین رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران پس از 3 سال و 7 ماه، ساختمان ریاست را به دکتر منصور انبیاء، عضو هیات علمی دانشکده شیمی تحویل خواهد داد.

ضمن تشکر و قدردانی از خدمات دکتر جبار علی ذاکری، برای رئیس آینده دانشگاه از درگاه خداوند منان، آرزوی موفقیت و سربلندی می نمائیم.

مدیریت حمل و نقل و ترافیک شهر تهران را توسط دانش آموخته علم و صنعت تبریک عرض نموده و برای ایشان در ارتقای ایمنی ترافیک موفقیت آرزومندیم.

مدیریت دانش آموخته علم و صنعت بر نحوه خدمت رسانی در قلب پایتخت را ارج نهاده و برای ایشان در بهینه سازی اقتصادی پروژه ها و کاهش هزینه های شهری آرزوی موفقیت می نمائیم.

مراسم یادبود مهندس ابراهیم صادقی نقندر روز چهارشنبه، 7 مهره ساعت 12:30 تا 14 با حضور مسئولین دانشگاه، اساتید، شاگردان، دوستان و خانواده مهندس صادقی برگزار خواهد شد. حضور ما و شما در این مراسم باعث تسلی خاطر خانواده آن مرحوم و بازماندگان خواهد بود.

حضور در مراسم از طریق نشانی link304 در بستر Adobe Connect امکانپذیر است.

عضو پیشکسوت هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران پس از 60 سال تلاش در کسوت معلمی و پایه گذاری کارگاه های ماشین ابزار، 23 شهریورماه دعوت حق را لبیک گفتند.

به قلم دکتر سیاوش فتح الهی دهکردی- ورودی 85

یاد داشت دکتر حمید احمدیان
پنجشنبه اول مهر- ساعت 16 تا 17:30

ورود به جلسه: link266

اگر روز چهارشنبه 31 شهریور قصد شرکت در جلسه یا استفاده از خدمتی را دارید، با توجه به تغییر ساعت، از میزبان یا ارائه دهنده خدمات، زمان حضور را جویا شوید.

برای نماینده عالی دولت در استان سیستان و بلوچستان، آرزوی کارآمدی می نمائیم.

سکانداری عضو هیات علمی دانشگاه در امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور را تبریک عرض نموده و توفیقات ایشان را آرزومندیم.

نشانی: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، سردر دانشگاه علم و صنعت ایران

کدپستی: 13114-16846

تلفن: 09124250800

پست الکترونیکی: alumniIUST [at] gmail.com

شناسه شبکه های اجتماعی: alumniIUST

پیامگیر تلگرام: alumniIUST_ir

فرم ارسال پیام