هدف از راه اندازی این تارنما ایجاد بسترهای لازم و فراهم آوردن امکانات برای گسترش، تعمیم و تعمیق روز افزون ارتباطات دانش آموختگان با دانشگاه علم و صنعت ایران است. به منظور غنی سازی محتوای این وب‌سایت، چشم به راه نظرات و پیشنهادات سازنده و مفید دانش آموختگان عزیز دانشگاه هستیم. امید است با ارائه نظرات و پیشنهادات شما عزیزان بتوان از توانمندی ها و تجربیات علمی، عملی و فرهنگی در جهت اعتلاء و ارتقای جایگاه دانشگاه بهره برد.

اگر علاقمند هستید در یک برنامه ضبط شده، دانش و تجربه خود را برای همدانشگاهی های خود به اشتراک بگذارید، از پیشنهادهای شما استقبال می کنیم. بدین منظور لطفا موضوع و سرفصل های مورد نظر را از طریق یکی از راه های ارتباطی مناسب برای شما، در میان بگذارید.

احتمالا تاکنون از فراخوان تجهیز موزه و مرکز اسناد دانشگاه مطلع و آگاه شده اید.

دانشگاه علم و صنعت ایران به پشتوانه 90 سال فعالیت در عرصه علم و فناوری کشور، در نظر دارد گنجینه میراث، آثار و اسناد دانشگاه را تشکیل و تجهیز کند.

برای غنای بیشتر از کلیه اعضای خانواده علم و صنعت و دیگر علاقمندان به میراث دانشگاه دعوت شده است هرگونه اثر، سند و میراث قابل ارائه خود را به مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اعلام نمایند، تا امکان ثبت، انتقال و بازنمایی این هدایا (به نام اهداء کننده) در موزه مرکزی دانشگاه فراهم شود.

شما می توانید همکاری خود را از طریق راه های ارتباطی زیر اعلام نمائید:

  • تلفن: 77240658
  • تلفن همراه و پیام رسان واتساپ: 09352357780
  • ایمیل: sca @ iust . ac . ir

 

اعلام عمومی مشارکت

ضمنا اگر تمایل به اعلام عمومی مشارکت خود در این فراخوان دارید، دعوت می شود ضمن همکاری در شناساندن هويت و پاسداشت گذشته و حال دانشگاه عزیزمان، از طریق فرم alumniIUST.ir/msm دیگران را نیز از اقدام خود مطلع نمائید.

پیشاپیش از همکاری شما دوستداران میراث فرهنگی دانشگاه علم و صنعت ایران سپاسگزاری می شود.

اگر شما قصد دارید حرفه و فعالیت خود را در این صفحه معرفی کنید و در اختیار دانش آموختگان قرار دهید، لطفا بنر آن را در ابعاد افقی 600 در 200 طریق راه های ارتباطی ارسال نمایید.

علم و صنعتی عزیز و گرامی از شما دعوت می کنیم فرصت های شغلی و استخدامی را از صفحه اخبار بازار کار به نشانی alumniIUST.ir/job پیگیری نمایید و چنانچه خودتان درصدد جذب نیرو هستید از طریق راه های ارتباطی ما را مطلع نمایید.

صفحات دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران را در شبکه های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام، لینکدین دنبال کنید.

نشانی: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، سردر دانشگاه علم و صنعت ایران

کدپستی: 13114-16846

گفتگوی شفاهی: 09124250800

پست الکترونیکی: alumniIUST [at] gmail.com

شناسه شبکه های اجتماعی: alumniIUST

پیامگیر تلگرام: alumniIUST_ir

فرم ارسال پیام