عضویت دانش آموخته علم و صنعت در هیات علمی دانشگاه خوارزمی را تبریک عرض نموده، شما را به گفتگوی ایشان پیرامون عارضه یابی و مساله شناسی دعوت می نمائیم: امشب؛ شنبه - ساعت 22 در اینستاگرام: link314

دکتر فرزاد حقیقی راد، ورودی 82 مهندسی صنایع (ارشد)

هدف از راه اندازی این تارنما ایجاد بسترهای لازم و فراهم آوردن امکانات برای گسترش، تعمیم و تعمیق روز افزون ارتباطات دانش آموختگان با دانشگاه علم و صنعت ایران است. به منظور غنی سازی محتوای این وب‌سایت، چشم به راه نظرات و پیشنهادات سازنده و مفید دانش آموختگان عزیز دانشگاه هستیم. امید است با ارائه نظرات و پیشنهادات شما عزیزان بتوان از توانمندی ها و تجربیات علمی، عملی و فرهنگی در جهت اعتلاء و ارتقای جایگاه دانشگاه بهره برد.

اگر علاقمند هستید در یک برنامه ضبط شده، دانش و تجربه خود را برای همدانشگاهی های خود به اشتراک بگذارید، از پیشنهادهای شما استقبال می کنیم. بدین منظور لطفا موضوع و سرفصل های مورد نظر را از طریق یکی از راه های ارتباطی مناسب برای شما، در میان بگذارید.

راهنمای دریافت ایمیل دانشگاهی برای دانش آموختگان علم و صنعت از طریق نشانی its.iust.ac.ir به شرح زیر است.

اگر شما قصد دارید حرفه و فعالیت خود را در این صفحه معرفی کنید و در اختیار دانش آموختگان قرار دهید، لطفا بنر آن را در ابعاد افقی 600 در 200 طریق راه های ارتباطی ارسال نمایید.

علم و صنعتی عزیز و گرامی از شما دعوت می کنیم فرصت های شغلی و استخدامی را از صفحه اخبار بازار کار به نشانی alumniIUST.ir/job پیگیری نمایید و چنانچه خودتان درصدد جذب نیرو هستید از طریق راه های ارتباطی ما را مطلع نمایید.

صفحات دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران را در شبکه های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام، لینکدین دنبال کنید.

نشانی: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، سردر دانشگاه علم و صنعت ایران

کدپستی: 13114-16846

تلفن: 09124250800

پست الکترونیکی: alumniIUST [at] gmail.com

شناسه شبکه های اجتماعی: alumniIUST

پیامگیر تلگرام: alumniIUST_ir

فرم ارسال پیام